Šiemet vestuvių fotografavimo sezoną atidarome Italijoje!

Šiemet sezoną atidarome Balandžio 1 d. Italijoje. O gera žinia Jums, kad balandžio 1-5 d. būsime Romoje ir mielai susitiktume su itališkai nusiteikusia pora :)

"Gražios vestuvių nuotraukos - nuo ko tai priklauso"?

Išaušo ta diena, kai norisi dalintis patirtimi! Dažnai susitikus su poromis pajaučiame, kad mūsų supratimai dėl kuklių vestuvių skiriasi. Juk kuklu nereiškia pigu ir atvirkščiai, brangios vestuvės nereiškia prabangios vestuvės. Mums kaip fotografams nuotraukos būna gražios ne tik dėl gerai krentančios šviesos, ar gražių drabužių, nebūtinai dėl gamtos ar senos architektūriškai idealios bažnytėlės. Mylime savo klientus ir mums idealiausios nuotraukos būna tada kai jose pagauname žėrinčias akis, ar dovanojams šypsenas vienas kitam. Mes už natūralias ir tikras emocijas!

Susitikime parodoje "Mūsų vestuvės"

Puiki proga susitikti, susipažinti ir pasidalinti patirtimi. Turėsime naująjį išmanųjį albumą, nuotraukų portfolio, o svarbiausia, lauksime Jūsų su šypsenomis ir staigmenomis...

Kalėdinės fotosesijos mūsų studijoje

Taip jau nutiko, kad Kalėdų eglė surado mus, o ne mes ją! Norite visos istorijos? Kviečiame Jus į mūsų fotostudiją! Papasakosime apie kalėdinius stebuklus, fotografuosimės, kepsime sausainius, darysime kalėdinius vainikus, kursime atvirukus, pūsime sniegą ir ne tik!

Mes spaudoje

Pirmoji paroda atidaryta Vilniaus gimdymo namuose! Nuotraukos ant drobių buvo padovanotos įstaigai. Dalinamės atgarsiais iš parodos ir žinoma esame dėkingi mūsų mūzoms: Rasai, Laurai, Austėjai, Jolantai, Jurgitai, Martynai, Linai, Aurelijai, Ievai, Aušrai,Mortai, Gertrūdai, Daliai, Jurgitai,Kristinai,Rusnei, Neringai, Kotrynai,Miglei,Mantei ir dar būsimoms šio projekto dalyvėms!

Mamų radijas kalbina

Ar kada susimąstėte, kad būtent nėštumas ir kūdikio gimimas gali padėti atrasti tikrąjį AŠ? Trumpai, kaip pašaukimas tapo darbu.

Padėka mamai

Nes padėkoti MAMAI privalu!
Naudokis proga ir išsiųsk sveikinimą mamai jau šiandien.

Velykinė fotosesija arba patarimai kaip fotografuoti vaiką

Noriu visus Jus pasveikinti su Šv. Velykom! Palinkėti, kad per šventes atrastumėte kokį nors naują pašaukimą, ar kad Jus kas nors maloniai nustebintų, taip, kaip tai nutiko man! Gana nuvalkiota frazė, kad mūsų vaikai yra mūsų mokytojai man tapo praktiškai įgyvendinta! Noriu šiek tiek pasidalinti patyrimais kuriuos padėjo atrasti ir patvirtinti mano sūnus.
Kaip ir eilinį ketvirtadienį atsikėlėme įprastai ir pradėjome ruoštis į darželį, mažiukas apsikabinęs tėtės koją sekiojo paskui, vyresnėlis dūko lovoje pareikšdamas, kad šiandien jis neis į darželį,nes nori dirbti su mama.

Sakūrų žydėjimo laikas

Vilniuje jau tampa tradicija, kad šalia Swedbanko terasos esančiame Sakurų parke, balandis sukviečia vis daugiau žmonių. Tai nebūtinai tik fotografai, ar pietaujantys vilniečiai. Vis daugiau pozuojančių merginų, tiek profesionalių modelių tiek "selfius kepančių" padaugėjo ir paprastų žmonių iš kitų miestų, tiek moksleivių, tiek senjorų.

Razauskai Atelier nuotraukos Latvijoje

Labai džiaugiamės, kad mūsų draugams (Kyta.lt) taip sekasi rinkoje, ir štai Latvijoje jau rašo apie jų gražiuosius drabužėlius. Smagu matyti ne tik modeliukus kurie gyvena Razauskų dirbtuvėlėse, tačiau geri jausmai aplanko kai žinai, kad nuotraukos pasiekia ir užsienio rinkas.Dalinamės su Jumis straipsniuku iš "vaikų pasaulio" parodos Latvijoje.